ROTARACT AKADEMİ

Rotaract Akademi, genç bireylerin kişisel gelişimlerini ve vizyonlarını geliştirmek, network edinmelerini sağlamak ve kendilerine yeni bilgiler katmak amaçları ile 2010 yılında kurulmuş bir oluşumdur.

Mesleki gelişim, Kişisel gelişim, Uluslararası Gelişim, Sosyal Gelişim ve daha fazlası ile birçok eğitime, etkinliğe, organizasyona olanak sağlar. Bu dönem de bizlerle birlikte alanında uzman kişiler tarafından verilen bu eğitimlerde, hem kendinize yeni bir bakış açısı ve farklı deneyimler katabilirsiniz, hem de çok güzel dostluklar edinebilirsiniz! Hatta “Spor Akademisi” ile sportif bir Rotaract Akademi deneyimi yaşamanız mümkün iken, “Akademi Özel” eğitimlerle de sizleri sürpriz birbirinden değişik konularla ağırlıyor olacağız.

Bunların yanı sıra, Rotaract Academy International” ile Rotaract Akademi olarak sınır tanımıyoruz, Türkiye’nin ve Dünya’nın pek çok yerinden eğitmenlerle muhteşem online eğitimler ve etkinlikler organize etmeye devam ediyoruz. Dünya üzerinde çoğu ülkede bulunan Rotaractörler ile devamlı iletişimde olmak ve birlikte öğrenmek bizler için büyük bir keyif.

Biz Rotaractörler “kendinden önce hizmet” ve “hizmet yoluyla dostluk” ilkesi ile bir aileysek, Rotaract Akademi’nin bir parçası da neden geleceğimiz ve umudumuz olan çocuklarımız olmasın ki diyerek Rotaract Akademi’nin göz bebeği olan “Çocuk Akademisi” ile çocuklarımızla buluşmaya bu dönem de devam edeceğiz.

Eğitimlerimizi ve etkinliklerimizi Instagram hesabımız olan @rotaractakademi üzerinden takip edebilirsiniz. Katılım için ise sadece profildeki katılım formunu doldurmanız yeterli olacaktır!

Biz Rotaract Akademi olarak bomba gibi bir döneme hazırız! Tüm enerjimizle, heyecanımızla ve desteklerimizle her zaman yanınızdayız, şimdiden bizleri tüm dönem boyunca aileniz olarak yanınızda görmek istediğiniz için sevgilerimizi, güzel işbirlikleriniz için de teşekkürlerimizi sunar, herkese umut olacağımız bol eğitimli bir dönem dileriz!