BRT Mesajı

Gizem Aykut

Gizem Aykut

2440. Bölge Rotaract Temsilcisi

Değerli Rotary Rotaract ve Interact Ailem,
Kurduğumuz tüm güzel hayalleri gerçekleştirdiğimiz, hizmetlerimizle dostluklarımızı daha da pekiştirdiğimiz bir dönemin sonuna geldik… Ne mutlu ki bu güzel dönemi harika projeler, güzel organizasyonlar ve anılarla dolu etkinliklerle tamamladık. Şimdi ise 366 gün sürecek yeni bir maceraya yelken açıyoruz. Yeni görevlerimizle, kendimize çizeceğimiz bu yolda yeni hedeflerle ‘Umut Ol’maya geliyoruz.

Hayallerimizin ötesinde bir başarı ile bir dönemi tamamlayan 2022-2023 Dönemi Brt’miz Ege Yiğit Ece başta olmak üzere sevgili eşine ve bölge ekibine bu geçirdiğimiz bir seneyi eşsiz kıldıkları için teşekkür ederim.

Bizlere Umut’un Büyücüleri diyen, enerjisi ile bölgemizin dört bir yanına ulaşan Değerli Guvernörüm Ayda Özeren ve kıymetli bölge ekibi, asamble sürecimizden beri arı gibi çalışan, hevesleri ile beni her gün daha da çok heyecanlandıran Sevgili Bölge Çalışma Takımım, geleceğe yön verecek projeler için daha dönemleri başlamadan çalışan Sevgili Başkanlarım ve Kulüplerimiz, tanışır tanışmaz samimiyetleri ile çok güzel bir iletişim kurduğumuz Değerli 2420. Bölge Rotaract Temsilcim Deniz Dolgun ve Değerli 2430. Bölge Rotaract Temsilcim Oktay Çelen sizlerle geçecek bir dönem için fazlası ile umut doluyum.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk ilkeleri ışığında, hizmetlerimizle dostluklarımızı daha da pekiştirdiğimiz projeler ile umut olacağız ve bu bayrağı bizden sonraki dönemlere layığı ile teslim etmek için elimizden geleni yapacağız. Bayrağımızı devralacak 2024-2025 Dönemi Brt’si Gaye Atlı’ya şimdiden görevinde başarılar dilerken, kendisine dönemine hazırlanacağı bu zorlu ama keyifli yolda, her konuda destek olacağımı belirtmek isterim.

En Derin Rotaract Sevgi ve Saygılarımla, Rtc Gizem Aykut UR 2440. Bölge 2023-2024 Dönemi Bölge Rotaract Temsilcisi

‘Dünyaya Umut Ol!’